All Star 2021 Şampiyonu: Azerbaycan Karması

30 Mayıs Pazar saat 17:00’da başlayan 2021 model Allstar’da eğlence doruk noktasındaydı!

İlk olarak Uzay Modu İki Kule haritasında başlayan mücadelede uçuş biletleri hazırlandı. Tüm oyuncular yerlerini almışken start verildi ve o kaos başladı. Uçanı affetmeyen Türkiye Karması Roket atarlara, bomba atarlara ve silahlara karşı koymayı başardı. 50 Puanı hanesine yazdıran ekip mücadeleye avantajlı başladı.

İşte o an 1v1 yani aimlerin ve tecrübelerin konuşacağı o nefes kesen mücadele başladı! Türkiye Karmasında tecrübeler biraz zayıf kaldı. Sercio’nun yaşadığı teknik aksaklık sebebiyle NoHelp ile karşılaşması yarım kalmıştı. Ancak yerine GM_Wanted dahil oldu. Sercio’nun yarım bıraktığı işi bitirmek için sahaya indi ve Türkiye Karmasına 10 Puanı kazandırmayı başardı :)
Azerbaycan Karması bu mücadelelerden toplam 40 puan çıkardı.

AllStar_champ_post.jpg

3. Savaş: Kafa Avcısı

KafaTaslarının havada uçuştuğu ve Dans figürlerinin ortaya çıktığı bu oyun modu hem eğlenceli hem de sürükleyici idi. Headshotlar teker teker isabet etti. Azerbaycan Karması bu modu kazanarak cebine 50 Puanı koydu.

BO3’lük Serüvene Start Verildi.

Downtown haritasında başlayan mücadele çok büyük bir üstünlük ile sonuçlandı. Eski Yıldızlar W4sili - Shnzn ve Extreme bu haritadaki galibiyetlerini yaşadı. 6-0’lık net bir skor, Space ve Sercio’nun desteği ile haritayı kazanmayı başardılar.
İkinci Harita için sahneye inen Azerbaycan Karması maçı bırakmamak için elinden geleni yaptı ve StormTube haritasında nefesler tutuldu. Türkiye Karmasına 6-1’lik skorla cevap veren Azerbaycan Karması durumu 1-1’e getirerek maçı üçüncü haritaya göndermesini bildi. Kader maçı BlowCity haritasında oynandı. AllStar 2021’e yakışır mücadelede Azerbaycan Karması 8-6’lık skorla galip geldi ve adını AllStar 2021 Şampiyonu olarak yazdırmayı başardı.

Üstün Performansı ile rakiplerine geçit vermeyen Raul “Aster1x” Mammadov MVP ödülünü kazandı!

AllStar_MVP_post.jpg