Elit Lig Finali 29-30 Ekim'de PBTV'de

Elit Lig Finaline sayılı günler kaldı. 6 takımın kıyasıya mücadelesi PBTVekranlarından naklen yayınlanacak. Birbirinden güzel ödüllerin dağıtılacağı final mücadelesindeki yerinizi almayı unutmayın.


7 haftalık serüven sonunda 6 takım Elit Lig finallerine katılmaya hak kazandı. Azerbaycanlı kadrosu ile lige damgasını vurmuş Madman Five, diğer tarafta ligi ikinci sırada tamamlamış OXO finallere seri başı olarak başlayacak.


29 Ekim Saat 18:00’da start alacak Çeyrek Final karşılaşmaları Teoman ”Theo” Kaymaz’ın anlatımıyla sizlerle olacak.


30 Ekim saat 16:00’da kaldığı yerden devam edecek yarı final heyecanı ve final mücadelesi ise hız kesmeden PBTV ekranlarındaki yerini alıyor!


AESGaming vs WILD 5KK


Çeyrek Final aşamasında karşı karşıya gelen iki ekipten kazanan kim olacak ? Topluluk turnuvalarında kendinden söz ettirmiş AES Gaming mi ? Lig aşamasını 4. Sırada tamamlayarak iz bırakmaya çalışan WILD 5KK mı ? Uzun Süredir Tam Game Lig’e hasret olan bu iki ekip çeyrek finalde kozlarını paylaşacak.

BULLS vs INFINITY GAMING


Ligin sürpriz takımı ünvanına sahip BULLS çeyrek finalde INFINITY GAMING karşısında.Lig sıralamasını 3. Sırada tamamlayan BULLS lig aşamasındaki performansını gösterebilirse finaldeki yerini alabilir. InfınıtyGaming lig aşamasındaki hatalarını gidermek ve sıkı çalışarak finallerdeki yerini garantiye almak zorunda.


MADMANFIVE 


Ligin şüphesiz en iyi takımı MADMAN FIVE bu ünvanı koruyabilecek mi ? Yarı finalden mücadelesine start verecek olan ekip gelecek rakibini domine edebilirse finaldeki yeri garanti oluyor.Muhtemel 2 favoriden birisi olarak görülen MadmanFive taraftarının desteği ile birlikte bunu başarabilecek güçte bir ekip.


OXO

Ligin sıralamasını 1. Bitirmeyi kılpayı kaçırsalarda, ellerinde TAMGame Lige çıkmak için büyük bir fırsat var. Elit Lig finallerine damgasını vurmak için mücadelesini sürdüreceği apaçık ortada.2 favoriden birisi olan OXO takımı şampiyonluğu çok istiyor.

post.jpg

Tüm Takımlara Espor Ekibi olarak başarılar dileriz.