Büyük Final için Son Viraj!

Büyük gün geldi çattı. PBST 2022 Sezon-2’nin Büyük Final Elemesine sayılı günler kaldı.


16 takımın kıyasıya mücadelesinde kazanan 4 usta takım Point Blank Türkiye tarihinin vazgeçilmez espor sahnesinde oynamak için 13 Kasım’da gerçekleşecek elemeye tabi tutuluyor.


Süper Arena - Elit Lig ve TAMGame Lig’de derece yapan 16 takım kozlarını paylaşmak için Büyük Final elemesinde karşı karşıya geliyor.


4 grupta heyecan ve rekabetin üst düzeyde olması bekleniyor. Tüm takımlar hazırlıklarını tamamladı. Nefesler tutuldu, geri sayım başladı.

13 Kasım saat 16:00’da PBTV ekranlarında Hedefe Kilitleniyoruz!

Teoman “Theo” Kaymaz’ın ve sürpriz yorumcuların anlatımı ile 2022 Sezon-2 Büyük Final Elemesi canlı yayını sizlerle olacak.

Sezonun en muhteşem ödülleri ve dropları ise izleyenleri bekliyor.

Alpha Grubu

Alpha grubunda TAM Game Ligin En iyi takımı olan Nuevo bu grupta favori olarak gözüküyor. Elit ligde istediğini alamamış Aes Gaming ve başarıya aç Wıld5kk sürpriz yapma peşinde. Şansınında yardımıyla elemeye katılan Astralist bulunuyor.

alpha_banner_TR.jpg


Bravo Grubu


Bravo Grubunda yıldız takım REVENANT, şansızlıklarla dolu Infinity Gaming, elit liginin favorisi Bulls, çıkış yapmaya hazırlanan Uncharted bulunuyor.

bravo_banner_TR.jpg

Charlie Grubu


Charlie Grubunda yıldız isimlerden oluşan Skade, geçmişi başarılarla dolu ve şampiyonluğu özlemiş WorldJudgeESC, PointBlank Espor’un köklü ekiplerinden OXO, Süper Arena’nın sürpriz takımı Outlawz bulunuyor!

charlie_banner_TR.jpg


Delta Grubu

Delta Grubu adeta ölüm grubu gibi. Grupta yer alan 4 takımında kazanma şansı bulunuyor. Geçen sezonun şampiyonu Deemer, rakiplerine korku salan GhostCheck, Elit Lig şampiyonu MadmanFive ve Süper Arena şampiyonu Alpha takımı bulunuyor. Bu grupta oynanacak karşılaşmaların heyecanı, mücadelesi ve seyir zevki izleyiciler ile buluşacak. delta_banner_TR.jpg