Online Büyük Finali 29 Haziran'da!

PBST 2024 Sezon-1 Online Büyük Finali için geri sayım başladı! 29 Haziran Cumartesi günü saat 13:00'ten itibaren PBTV ekranlarında, efsanevi bir mücadele sizleri bekliyor!


Bu büyük finalde, dört güçlü takım zafer için karşı karşıya gelecek: DenizBank Istanbul Wildcats, HYPE+, REVENANT ve RISE UP. Her biri, kendi yetenekleri ve stratejileriyle sahaya çıkacak ve muhteşem bir mücadele sergileyecekler.


DenizBank Istanbul Wildcats, HYPE+, REVENANT ve RISE UP takımları, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmak için sahada olacak. Canlı yayın ödülleriyle dolu bu etkinlikte, heyecan doruklara ulaşacak.


PBTV ekranlarında canlı yayınlanacak olan bu büyük final, Point Blank hayranlarını ekrana kilitleyecek. Her anı nefes kesici olacak bu karşılaşmayı sakın kaçırmayın! İzleyiciler, ödüller kazanma şansıyla birlikte, oyun dünyasının en heyecan verici anlarına tanıklık edecekler.


29 Haziran Cumartesi günü saat 13:00'te PBTV'de buluşalım ve PBST 2024 Sezon-1 Online Büyük Finali'nin heyecanını birlikte yaşayalım! Bu büyük mücadeleyi kaçırmayın, zafer anına tanıklık edin!