PBIC Sezonu - Masters Lig 3. Haftanın Enleri

Haftanın Takımı: GLESS

İkinci hafta istediği performansı gösteremeyen GLESS ekibi, üçünbcü haftada kendine geldi. Tüm maçlarını kazanarak sıralamada bir anda zıplayan ekip, 2 sıra yükseldi. Zirvedeki rakibi Plan-B takımının yakın takibine başlamakla kalmadı; aynı zamanda World Judge ESC ekibinin de önüne geçerek 2. sıraya yerleşti. Bu haftaki başarılı performansı ile ligde liderlik çekişmesinde ciddi bir avantaj elde etti.

MASTERS_LIG_2018_eniyitakim.jpg


Haftanın Oyuncusu: Samet "Eddy" Küpçü

Yenilgi yüzü görmeyen GLESS takımındaki mükemmele yakın performansı ile dikkat çeken oyuncu özellikle Safe House haritasındaki performansıyla şampiyonluğu ne kadar istediğini gösterdi. Takımının ligde 2. sıraya yerleşmesinde büyük emeği olan Eddy, aynı zamanda takımının 3. haftadaki en çok kill alan oyuncusu.

MASTERS_LIG_2018_eniyioyuncu.jpg


Haftanın 5'lisi

- Samet "Eddy" Küpçü - GLESS

Haftanın en iyisi listemizde ilk sırada.

Fedi "Farmazon" Süleymanov - Plan-B Gaming

World Judge'ı 2:0 yenen TheOne ESC ekibine karşı müthiş bir performansla oynadı ve World Judge'a kaybettikleri puanı telafi etmiş oldu.

Zaur "ANUBIS" Eliyev - World Judge ESC

Yenildikleri maçlarda da kazandıkları maçlarda da takımının belkemiği oldu.

Abidin "ParasMAE-" Tekeli - SsQ*

Midtown haritasında 32 kill alan ParasMAE, bu haftanın en iyi beşlisinde yer alıyor.

Ahmet "Lavioser" Kabakcı - YoungExplosion

Provence haritasında 32 kill alan ve her maçta bu yüksek kill sayısı performansını devam ettiren Lavioser bakalım gelecek hafta da aynı performansı gösterebilecek mi?

MASTERS_LIG_2018_haftaninbeslisi.jpg