All-Star 2018

Bu yıl müthiş bir karşılaşma bizi bekliyor olacak. Bireysel yeteneklerin de ön plana çıkacağı birbirinden farklı sürpriz karşılaşmalarda, profesyonel oyuncuların alıştıkları "profesyonel dünya"dan çıkarıldıklarında nasıl performans gösterdiklerini birlikte göreceğiz.


Takım Kadroları


4 Kasım 2018, Pazar günü 14.00'da başlayacak olan etkinlikte Türkiye Karma Takımı ile Azerbaycan Karma Takımı karşılaşacaklar. Bu takımlarda oynayacak olan oyuncuları ise sizin seçimlerinizle belirleniyor! Yaptığımız oylamada karma takımlarda görmek istediğiniz birçok oyuncu için oy kullandınız, All-Star 2018'de oynayacak oyuncuları siz belirlediniz. Oyuncular çok yakında açıklanacak! Tabii ki etkinliğin başka yönlerinde de seçimi size bırakacağız. Etkinliğe yön vermek ve yeni oylamalardan haberdar olmak için de Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

allstar_rb_esp.jpg

Etkinlik Yayını


Etkinliğin canlı yayını 4 Kasım 2018 Pazar günü TSİ 13.30'da PBTV üzerinden başlayacak. Online bir şekilde gerçekleşecek olan etkinlik, 4 aşamadan oluşacak ve PBTV ekranlarından GM Eresbos'un her zamanki enerji dolu performansı ile canlı izlenebilecek.


All-Star 2018 Aşamaları


Online bir şekilde gerçekleşecek olan etkinlik 4 aşamadan oluşacak. Bu 4 aşamada Türkiye karması ile Azerbaycan karması üstünlük yarışına girecek ve en çok puanı toplayıp kazanmaya çalışacaklar.


Aşama 1: Uzay Modu

allstar_post_uzaymodu.jpg


Uzay modunda Türk ve Azeri profesyonel oyuncular normalde alışık olmadıkları bir harita ve sistemde oynayacaklar. Team Death Match modunda ölen oyuncular sürekli tekrar canlanacaklar ve Uzay Modu haritasının kaotik ortamında birbirlerine karşı üstünlük sağlamaya çalışacaklar.


Kill Limiti: 160

Zaman Limiti: 20 dakika

Aşama Puanı: 50Aşama 2: 1v1
allstar_post_1v1.jpg

All-Star 2018 Karma Takımları bu aşamada birbirleriyle bireysel olarak karşılaşacaklar ve sağladıkları üstünlük takımlarını bir adımdaha öne taşıyacak. Önceden belirlenmiş haritalar ve silahlarla iki takımın oyuncuları 1v1 şeklinde maç yapacaklar. Hangi oyuncunun kiminle, hangi haritada ve hangi silahla oynayacağı ise canlı yayındaki kura çekimi ile belirlenecek. Medkitlerin yasak olduğu turda, bomba açık olarak oynanacak.


Raunt Sayısı: 7

Zaman Limiti: 7 dakika

Maç Puanı: 10Aşama 3: TDM Headhunter

allstar_post_headhunter.jpg

Üçüncü aşamada takımlar Redrock haritasında karşılaşacak ve kafa atışlarına yoğunlaşacaklar. Türk ve Azeri Karma Takımlarının birbirini avlayacağı maçta herhangi bir silah sınırlaması bulunmayacak. Bomba ve Medkitlerin kapalı olacağı maçta en çok kafa atışı yapan takım kazanacak.


Kill Limiti: 160

Zaman Limiti: 20 dakika

Aşama Puanı: 50Aşama 4: Bo3

allstar_post_BO3.jpg

Son aşamamızda karma takımlar biraz daha ciddileşecek ve Masters Lig kurallarında 3 maç üzerinden karşılaşacaklar. Her maçın değeri 50 puan olacak, ilk maçta haritayı Türkiye Karması seçerken, ikinci maçın haritasını Azerbaycan Karması seçecek. Maçın üçüncü haritaya uzatılması halinde ise, üçüncü maçımızı siz, yani değerli izleyicilerimiz seçecek!


Maç Sayısı: 2-3

Aşama Puanı: 100-150Tabii ki sadece oyunculara değil, başka şeylere de siz karar vereceksiniz! Kısaca, takipte kalın ve bu etkinliğe siz yön verin!


PBTV: /pbespor

Facebook: /pbespor

Instagram: /tampointblank