Masters Lig 4.Haftanın Enleri

Haftanın Takımı: REVENANT


4 haftanın sonunda tüm maçlarından galibiyet ile çıkan ekip zirveye demir attı. Karşılarına çıkan takımlar karşısında fazla zorlanmadan üstün gelen ekip, hem bireysel hem de takım performansı ile dikkat çekiyor. T tarafındaki yaratıcı oyunlarına CT tarafındaki sert savunmaları eklenince haftanın takımı olmaya hak kazandılar. Özellikle 5-1 geriye düştükleri "Imaginative" ekibi karşısında 6-5 üstün gelmeleri görülmeye değer bir performanstı.


weekly_bests.jpg


Haftanın Oyuncusu: Kaan "Virulent" Akın


Son haftalarda yükselişte olan oyuncu bu hafta performansının şuanlık zirvesine ulaştı. OA 93 ile takımının CT savunmasında bu hafta en etkili oyuncu olan "Virulent" haftanın oyuncusu olmaya hak kazandı. Özellikle Downtown haritasında 17 kill alan oyuncu takımını galibiyete taşıdı. Toplamda ise 28 kill ve 7 asist ile oynadı.


weekly_bests_ADAM.jpg


Haftanın 5'lisi


Kaan "Virulent" Akın - REVENANT

Haftanın oyuncusu listemizde ilk sırada.


Fiko "DyzaexSky" Quliyev - RisenBack

Bu hafta "RisenBack" ekibi zorlu mücadelede Keskin Esports ile 1-1 berabere kaldı. 5-0 geriden gelerek 9-7 kazandıkları Downtown haritasında mükemmele yakın bir performans gösteren "DyzaexSky" aynı zamanda 28 kill 14 asist ile takımının frag yükünü de çekti ve haftanın takımında yer aldı.


Alper "Iprr" Baki - GLESS

Performans yükselten "GLESS" takımının yükselen ismi "Iprr" bu hafta da bu performansına devam etti. Özellikle AUG A3 silahı ile attığı ani headshotlar ile CT savunmasında aynı zamanda T hücumlarında güven veren oyuncu takımında bu hafta en çok kill ve asit alan oyuncu konumuna da geldi. Alınan "Unrivaled" beraberliğinde Downtown haritasını kurtaran oyuncu olan "Iprr" haftanın takımında yer aldı.


Hakan "Traxy" Ardıç - Keskin Esports Club

Ligin tecrübeli oyuncularından olan "Traxy" bu hafta Keskin Esports takımında özellikle CT savunmasında en iyi performans gösteren oyuncu oldu. AUG A3 yanında AUG HBAR ve SC2010 silahı ile savunmada etkili olan oyuncu T tarafında biraz tutuk kalınca galibiyet gelmedi ve takımı beraberlikle yetindi. Ancak bu durum onun haftanın takımında olmasına engel olmadı.


Taylan "TAYLORR" Çokseyrek - Unrivaled

Geçtiğimiz sezonlarda çok iyi bir çıkış yakalayan ve performansı ile göz dolduran oyuncu bu sezon başından itibaren durgun bir performansa sahipti. Bu hafta onu kırmayı başaran "TAYLORR" takımında sorumluluğu aldı ve gelen beraberlikte önemli bir rol oynadı. OA 93 silahını ligde iyi kullanan oyuncular arasında olan "TAYLORR" toplamda 22 kill 9 asist ile 31 killde aktif rol oynadı ve haftanın 5'lisinde yer aldı.


weekly_bests55.jpg