Sezonun Namağlup Lideri Revenant

Sergiledikleri kusursuza yakın performans ile beraber Masters Ligi namağlup olarak tamamladılar. Lige SsQ ismi ile başlayan takım, 2019 yılında değişikliğe giderek Revenant olarak yoluna devam etmeye karar verdi. 

Aralarındaki muhteşem uyumun etkisi ile beraber bu sezon Masters Lig’de 5 hafta boyunca hiç maç kaybetmediler. Sezonu namağlup geçiren Revenant, ilk maçta OmercyGaming’e karşı maçı beraberlikle tamamladı. Masters Lig boyunca sadece iki beraberlik ve bunun yanında 7 galibiyet alan takım, 23 puanla ligi birinci sırada bitirdi. Revenant’ın ligde oynadığı ikinci maçta ise yine ligin genç ekiplerinden RisenBack’e karşı maçı berabere tamamladılar. Aldıkları iki beraberliğin dışında bütün zor maçlarını kazandılar. Final’de karşılaşacağı rakiplerine karşı ligde büyük bir üstünlük kurarak bütün maçlarını kazanan Revenant, Lig boyunca 132 raunt kazanmalarına rağmen 68 raunt kaybeden takım, toplamda 64 raunt averajıyla ligi tamamladı.

Takım oyuncularına hep beraber daha yakından bakalım!

Sercan ‘’Sercio’’ Ayaz

Sercio, kariyerinin ikinci Masters Lig sezonunda, Revenant ile sezonu lider bitirmeyi başardı. SMG silahlarını çok başarılı kullanan oyuncu, “open fragger” pozisyonunda önde oynuyor. Rakipleriyle olan karşılaşmalarında onları alt etmeyi başaran Sercio, takımının zorlandığı noktalarda bu durumu tersine çevirmek için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Kaan ‘’Virulent’’ Akın

Bir kez PBST Finali görmüş olan Virulent, ikinci defa Masters Lig’de oynuyor. Sercio gibi SMG silahları ile çok başarılı ancak Sercio’nun aksine AR oyuncularını destekleyerek, kendinin ve özellikle takımının yapacağı saldırılarda destek sağlayan bir oyuncu görünümü veriyor. CT savunması ise Virulent’in zayıf yanı.

Ali ‘’Roadrunnerz’’ Tomruk - Maç sırasında yaptığı yönlendirmeler ile rakipleri karşısında takımının başarı sağlamasında büyük bir rol oynayan Roadrunnerz, T girişinde AR silahlarını tercih ediyor olmasına rağmen CT savunmasında ise bulunduğu bölgeye göre SMG silahlarını kullanıyor. 1v2 1v3 gibi zor durumlarda Roadrunnerz tarafından hiç beklenmedik hareketlerin yapıldığını görmek kaçınılmaz!

Raul ‘’Asterix’’ Mammadov

PBST Finali'ne Azerbaycan'dan katılan Raul, takımının en çok ''kill'' skoruna sahip olan oyuncu ve PBST Finali'nde ikinci kez yer alıyor. CT savunması ve T girişinde AR silahlarını büyük bir beceri ile kullanıyor. Destek rolünü üstlenen oyuncu rakipleri ile olan karşılaşmalarında onlara seri bir şekilde hasarlar veriyor.

Mirze ‘’Twingo’’ Rzayev

Süper Lig Şampiyonluğu bulunan Twingo aynı zamanda takımının en genç oyuncusu konumunda. Lig dışında AUG A3 HBAR ve SC-2010 silah seçimleri ile dikkatleri üzerine çeken Twingo, takımında destek rolünde görev alıyor. Revenant kadrosundaki en genç oyuncu unvanına sahip olmasına rağmen uzun koridorlarda oyunu açan oyuncu pozisyonunda onu görebilirsiniz.