Masters Lig Takımları Belli Oldu!

Takımlar Yerlerini Aldı, Sıra Lig Sürecinde!


AwalanceGaming


Davet sistemi ile ligimize katılan AwalanceGaming sıfırdan oluşturduğu kadrosu ile lige adım attı. Sezon 1 Şampiyonu Beşiktaş Esports oyuncularından LAVOISER’ı kadrosuna katan takım lige fazlasıyla hazır.


Solid Veteranlar


Yılların eskitemediği yıldız oyuncular tekrardan bir araya geldi. Şüphesiz ligin favori takımlarından bir tanesini olan Solid Veteranlar, bu sezon Masters Lig’e damgasını vuracak gibi gözüküyor.


TORO


Ligin boğası tekrardan Masters Lige hazır. Tecrübeli takım kaptanı Frantic, kadrosunu oluşturdu. Ayrılmaz ikililer arasında Rovex’de tecrübeli kaptan ile birlikte beraber mücadele edecek. Bakalım boğalar gücünü tam anlamıyla gösterebilecek mi?


UnAcceptable Gaming Club


Sıfırdan oluşturulan yeni takım, dikkatleri üzerine çekiyor. Oluşturduğu bu kadro lig sürecinde işe yarayacak mı? MEDNARTY’nin takım kaptanlığını üstlendiği takım lig sürecine hazır gibi görünüyor.


OUTSIDE


Yeni oluşturulan kadrosunda dikkat çeken isim Virulent, bu sezon Outside çatısı altında mücadele ediyor. Oyuncuların performanslarını merakla bekliyoruz.


Noobs In Action


Ligin şüphesiz favori takımları arasında gösterilen Noobs In Action tecrübeli isimleri de kadrosunda bulunduruyor. Ayrılmaz ikili KB7 ve xm0nster yeniden birlikte mücadele ediyor olacaklar. Lig sürecinde, performansları ile hayranlarını üzmeyeceği kesin gibi görünüyor.

The North Remembers


Sezon 1’in Süper Lig Play-Off şampiyonu eski adı ile Mercenaries Masters lige çıkmayı garantilemişti. Kadrosunda değişikliğe giden The North Remembers, bu sezon Reputable önderliğinde Masters Lig’de boy gösterecek.

Wolverhampton Wanderers


Eski adı ile RisenBack kadrosunda ufak çaplı değişikliklere gitti. Sezon 1’de kendini gösterebilen takım, bu sezon Masters Lig’de neler yapacak hep birlikte göreceğiz.

dsds.jpg


UncharteD


Sezon 1’de Masters Lig’den Süper Lig’e direkt olarak düşen eski adı ile Uninvited Guests, yenilenen sistem ile tekrardan Masters Lig’de boy gösterecek 16 takımın arasında yer alıyor.


X-EnemyGaming


Sezon 1’i Süper Lig şampiyonu olarak tamamlayan X-EnemyGaming bu sezon doğrudan Masters Lig’de yer alıyor. Önceki sezon Beşiktaş Esports oyuncularından tecrübeli isim Roffazen’i kadrosuna katan takımın Masters Lig’de neler yapacaklarını hep beraber merakla bekliyoruz.


GLESS


Geçen sezon Büyük Finalde REVENANT olarak oynayan GLESS, bu sezon tekrardan Gless ismiyle ligde mücadele edecek. Her ne kadar büyük finalde üstün performans sergileyemese de sağlam kadrosu ile Masters Lig’deki favoriler arasında.


5Privatka


Yeni oluşturulan bu kadroda Süper Lig’de mücadele etmiş bir çok isim bulunuyor. Masters Lig’de mücadele edecek olan 5Privatka, sizce lig sürecinde neler yapacak?


ChanceBelow0


Yeni kurulan takımdaki bütün oyuncular Azerbaycan’dan katılıyor. Nohelp ve Wesley gibi ün salmış oyuncuları kadrosunda bulunduran ChanceBelow0, bu sezon oluşturduğu kadrosu ile beraber güzel bir performans sergileyeceklerinin sinyalini şimdiden veriyor.

UNRIVALED


Geçtiğimiz sezon Masters Ligden düşen UNRIVALED, yenilenen sistem ile birlikte tekrardan Masters Lig’de. Tecrübeli isimlerden oluşan takım, Jaws önderliğinde turnuva içerisinde yer alacak.


SKRUM


Eski adı ile FIRELAND, şüphesiz ligin en favori isimlerinden bir tanesi. SPACEFORCE ile birleşmeye giden takım, iki Türk oyuncusu Shales ve Uzi namı diğer Space’i kadrosuna kattı. Bu sezon Masters Lig’de çekişmeli karşılaşmaların yaşanacağı çok belli oluyor.


RespectYourself

Kadrosunu sıfırdan oluşturan Gr3nx, tüm Azerbaycanlı oyuncuları bir araya getirmiş durumda. Sadece kadrosunda bir Türk oyuncu bulunduran takım, tecrübeli isimler ile Masters Lig’de ben de varım diyor.