Büyük Finalde Değişim!

Masters Lig Final Maçlarının Ödül Havuzu Yükseliyor!

Masters Lig’in ilk 4 haftası sonrası en iyi 4 takımın yer alacağı ve offline formatta yapılması planlanan PBST Finali’nin gerçekleşmesine yaklaşık 2 hafta bir süre kala bazı köklü değişiklikler yapıldı.                                                                                                                                                                                                                     

Turnuva Formatı: Online Final ile 8 Takım PBST Finali’nde! 45.000 TL Ödül Havuzu!                                                                                                                                     

35.000 TL olan ödül havuzunda yapılan değişiklik ile beraber toplam yeni ödül havuzu 45.000 TL olarak belirlendi!

Sezonlar boyunca devam eden Point Blank Turnuvalarının klasiklerinden olan PBST Final maçları bir kez daha online olarak gerçekleştirilecek. Final maçları için yapılan değişikliklerin ardından ödül havuzu ve PBST Final maçlarına katılım gösterecek takımların sayısı da artacak!

4 takım yerine, 8 takımın yer alacağı PBST Final maçları iki gün sürecek. 8 takımın da ödül sahibi olacağı final maçları, şüphesiz ki son zamanların en çok kazandıran turnuvası olacak! 


Ödül havuzunun yanı sıra, şampiyon olan takım ise PBIC'de Türkiye'yi temsil edecek. 


Sezon öncesi belirlenen play-out maçlarında da değişikliğe gidildi. Arena'nın 3 ve 4. takımları ile Masters Lig'in düşme aşamasında bulunan 13 ve 14. takımları arasında kıran kırana maçlara şahit olacağız.


Masters Lig Final maçlarında olacağı gibi, play-out maçları da yine online olarak gerçekleştirilecek. Heyecanın daha da yükseleceği play-out ve final maçları, 31 Ağustos ve 1 Eylül tarihlerinde Point Blank kanalları üzerinden canlı yayın ile gerçekleştirilecektir.                                                                                                                                                                                        

Hemen Ardından Yeni Sezon!

Masters Lig Finalleri için arttırılan ödül havuzuna ek olarak, PBIC sonrasında hiç hız kesmeden, Ekim ayında gerçekleştirilmesi planlanan para ödüllü PBST 2019 3. Sezon Turnuvası sizleri karşılıyor olacak. 


2020 tarihi öncesinde gerçekleştirilecek 3. Sezon ile beraber hem oyuncular hem de taraftarlar için unutulmaz bir an hazırlıyoruz! Masters Lig'de bulunacak ve Arena'nın yolunu tutacak takımların tekrar belirlenerek 2020 öncesinde Masters Lig takımları kesinleşecek.