Masters Lig`de Final Zamanı!

Masters Lig’in Ardından Final Zamanı!

31 Ağustos ve 1 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan PBST Büyük Finali 8 takımın katılımıyla gerçekleştirilecek. Şampiyon olan takım, bölgemizi Endonezya’da temsil etme hakkı kazanacak. TORO, UnAcceptable Gaming Club, Noobs İn Action, Wolverhampton Wanderers, REVENANT, ChanceBelow, UNRIVALED, SKRUM takımları arasında amansız mücadelenin gerçekleşeceği final karşılaşmalarının yanı sıra 45.000 TL ödül havuzu da sahiplerini bulacak.


8 Takım Karşı Karşıya!

4 haftalık lig periyodu sonucunda ilk 8 sırada bulunan takımlar direkt olarak PBST Büyük Finali’nde mücadele etme fırsatını ele geçirdi. 31 Ağustos Çeyrek Final Maçları ile başlayacak olan Online Final, 1 Eylül Yarı Final ve Final karşılaşmaları ile izleyicilere seyir zevki yüksek maçlar sunacak.


4 Takım için Play-Out Zamanı!

Masters Lig ve Arena’nın ardından ise Play-Out maçları bizleri bekliyor. AwalenceGaming, SolidVeteranlar, DEEMER ve G-Esports arasında Masters Lig’de yer alma mücadelesi ise Online Final ile birlikte canlı yayınla izleyicilere bu heyecanı yaşama fırsatı sunacak. Hep birlikte Online Final ve Play-Out maçlarını izlemek için Point Blank Espor’un canlı yayınlarında buluşalım!


Dev Kapışmalar Canlı Yayında!

Geri sayım başladı! Online Final karşılaşmaları için kısa bir süre kaldı. Heyecanı doruklarda yaşayacağımız Final mücadeleleri 31 Ağustos ve 1 Eylül tarihlerinde canlı yayın ile Youtube ve Dlive.tv ekranlarında!

Amansız mücadeleler Point Blank Espor kanalları üzerinden 30.000 TL değerinde oyun içi ödüller ile birlikte izleyiciler ile buluşuyor!

Youtube Canlı Yayın :https://www.youtube.com/pbespor

Dlive.tv Canlı Yayın :http://www.dlive.tv/tampointblank