Karşısınızda PBIC 2019 Katılımcıları!

  1. Türkiye & Azerbaycan Bölgesi Temsilcimiz: SKRUM 

PBST 2019 1. Sezon finalinde her iki istediğini alamayan takımın oyuncularının birleşimiyle kurulan SKRUM her birinin isimlerinin baş harflerini temsil ediyor. 2019 1. Sezon finaline FIRELAND olarak katılan; Lol1hp, Poling, Feragano ve SPACEFORCE olarak katılan Space, Shales’ın birleşiminden oluştular. Space hariç takımın tüm oyuncuları daha önce en az bir kere Point Blank Dünya Turnuvaları’na katılma hakkı elde etmişti. PBST 2019 2. Sezonu finaller öncesi 16 takım arasından 1. Olarak PBST Finali’ne katılmaya hak kazanmış ve finalde de bütün rakiplerine üstünlük kurarak, şampiyonluğun yanında ülkemizi temsil etme hakkını da elde etmiş oldu!


  1. Tayland’ın Yeni Yıldızları Tekrar Sahnede: Attack All Around


Gerçekleşecek PBIC 2019 ile birlikte üst üste 2 sezon ülkesini temsil edecek olan Attack All Around, geçtiğimiz yıllarda da başarılı bir takım olsa da bölgesinde Signature takımına bir türlü üstünlük sağlayamıyordu. Geçtiğimiz sezon gerçekleşen PBWC 2019’da finale kadar yükselse de finalde ezeli rakibi Endonezya’ya kaybedince ikincilikle yetinmek zorunda kaldı. Bu sezon kendi bölgelerinde yapılan finalde Signature takımının revizyona gitmesini fırsat bilen yıldızlar, 2 sezon üst üste ülkesini temsil etme fırsatını yakalamış oldu!


  1. Brezilya’nın Şampiyonu: Black Dragons


2018 yılından beri isimleri farklı olsa da aynı oyuncuları barındıran bünyelerle Brezilya bölgesinin tek temsilcisi olma ünvanını elinde tutuyor. Daha önce Brezilya’da düzenlenen PBWC 2018 sezonunda şampiyonlukları bulunan bölgenin iddaası yüksek olan takım, bu sezon kendi bölgesinde New Eagles takımını yenerek şampiyonluğun yanında PBIC 2019 biletini de kaptı!


  1. Rusya’nın Tek Şampiyonu: AoeXe


Yıllardır neredeyse bütün turnuvalara katılım göstermiş olan takım Rusya’nın durdulamazı konumunda. Bölgesinde karşısına çıkan kim olursa olsun, alt eden yıldızlardan oluşan bir ekip var. Point Blank Dünya Turnuvaları’nın ilk zamanlarını da domine eden ekip, 2016 senesiyle birlikte inanılmaz bir düşüşe geçti. 2016 senesinden beri en büyük başarısı ikincilik olan yıldızlar bakalım bu sezon bu gidişata bir dur diyebilecek mi ?


  1. Latin Amerikalılar: We Going Well


Latin Amerika bölgesinin temsilcisi olarak katılacak olan yetenekli oyuncular, kendi bölgesinde yıldızlaşsa da bu sahneye ilk defa adımlarını atıyorlar. Latin Amerika bölgesinden genellikle gördüğümüz Pantawalon Esports takımını finalde üstün bir oyunla alt eden We Going Well takımının ne yapacağı merak konusu.                                                                                                                                                                                                                                                              

  1. Filipinler Geri Döndü: RascaL Gaming


2014’den beri bütün Point Blank Dünya Turnuvaları’nda yer alan Filipinler, son PBWC 2019 turnuvasına katılım göstermedi. Katıldıkları tüm turnuvalarda renk katan, ancak bir türlü istedikleri başarıyı elde edemeyen RascaL Gaming belki de bu sefer kazanmak için biraz ara verdi!


  1. Son Şampiyon Endonezya

PBIC 2019 Endonezya’nın Cakarta kentinde yapılacağı için, Endonezya bölge finallerini PBIC 2019’un gerçekleşeceği günün sabahına erteledi. Bu bölgeden henüz katılımcılar bildirilmemiştir.

PBIC_participants.jpg