TGL 6.Hafta Maç Özeti

TAMGame League’de 6.hafta maçları PBTV ekranlarından canlı yayınlandı. 6.hafta maçlarında neler mi yaşandı?


Deemer Liderden Harita Kazandı, REVENANT ise 1 Puan ile Ayrıldı!

Lider Revenant bu maçtan puan kaybetti.StormTube haritasında Trenler Revenant aleyhinde ilerledi.Kritik raundlarda DEEMER ekibi oyuncularından Stylin’in trene düşmesi sonucu 7-3 ile Revenant 1 puanı kazanmayı başardı.Ancak Çöl Fırtınası haritasında trenler olmadığı için DEEMER ekibi kendisini göstermesini bildi.Lider Revenant’ı sarsan 6-0’lık galibiyeti ile DEEMER’da 1 puanı hanesine yazdırmayı başardı. Böylelikle Lider 1 puan ile ayrılırken Deemer’da liderden harita almayı başardı.


NOOBSINACTİON Uzatmalarda Kazandı!

6.Hafta maçlarında en çekişmeli anlar TORO vs NoobsInAction arasında gerçekleşti.İki takımda StormTube haritasında nefes kesen mücadeleyi aktarmasını bildi.Uzatmaların uzatmasına giden karşılaşmada NoobInAction 17-15’lik galibiyet skoru ile ayrılmayı başardı.TORO ise çekişmesini Çöl Fırtınası haritasında devam ettirdi.Ancak bu haritada gülen taraf NoobsInAction oldu. 8-6’lık skorla bu haritadan da galibiyet ile ayrılmayı başaran ekip hanesine puanı ekledi.Derbi tadında çekişmelere sahne olan maç izleyicileri büyüledi.


X-EnemyGaming 2 Puan Kazandı!

ZANGAK ekibi ile mücadele etmek için sahaya inen X-EnemyGaming galibiyet yaşadı.Provence haritasında etkili oyunu ile 9-6’lık skorla kazanmayı başardı. Emin adımlarla ikinci haritası için sahaya tekrar çıkan ekip bu haritada da 9-5’lik galibiyet yaşayarak canlı yayın maçlarında 2 puanını evine götürmesini bildi.ZANGAK ise hüsrana uğradı.


SPACEFORCE vs INSIDE Çekişmesi!

Space Force 1 puan kaybetti,1 puan ise kazandı.Inside arasında gerçekleşen mücadelede tecrübeli takım kaptanı Space’in taktikleri Midtown haritasında işe yaradı.10-7’lik skor galibiyeti ile ayrılmayı başaran takım bir sonraki harita için taktiklerini konuşmaya başladı.Ancak İNSİDE SafeHouse haritasına sıkı bir giriş yaptı. Free Rebels ve CT-Force tarafındaki oyunlarıyla kendine hayran bırakan İNSİDE bu haritayı 9-5 ile tamamlamayı başararak SpaceForce’dan 1 puan kazanmasını bildi.


SPACEFORCE vs REVENANT Derbisi!

Tecrübeli oyunculara sahip bu iki takımdan gülen taraf SPACEFORCE oldu.Liderliğini devam ettirmeye çalışan Revenant bu maçtan yara aldı.SpaceForce LuxVille haritasında CT-Force tarafında rakibine geçit vermeyince Revenant’ın gücü tükendi ve 6-2’lik skorla teslim olmak zorunda kaldı.BlowCity için tekrar karşı karşıya gelen takımlar azim ve hırs içerisinde mücadelesine devam etti.Revenant’ın liderliğini koruması için önemli olan blowcity haritasında durum 7-7 iken SpaceForce takımından Space’in B alt kutusu üzerinden bir oyuncuyu düşürmesi sonucu diğer killer ard arda geldi ve SpaceForce 8-7 ile bu haritayı da kazanarak.Hanesine 2 puanı eklemiş oldu.