TGL 8.Hafta Maç Özeti

TAMGame League 8.hafta mücadelelerini tamamlayarak lig aşamasını sonuçlandırdı.

8.Hafta maçlarında neler mi yaşandı ?

REVENANT Lider Tamamladı!

Son hafta 3 maç oynayan ekip 1 Galibiyet 2 beraberlik ile mağlubiyet yaşamadan haftayı tamamladı. 51 Puana ulaşmayı başaran REVENANT ligi lider tamamlayarak adını finallere yazdırmayı başardı.


DEEMER’ın Genç Yıldızları!
Genç yıldızların yükselişi son haftada da belli oldu. 1 Galibiyet 2 Beraberlik yaşayarak haftayı kapatmayı başaran takım puanını 44’e yükselterek 2.sıradan finallere adını yazdırdı. DEEMER bu performansını finallere de yansıtabilirse iyi derece elde edebilir.


INSIDE’ın Yükselişi!
Kadrosunda favori isimler bulunmasada İNSİDE tecrübesini konuşturdu.Son haftada 1 Galibiyet 2 Beraberlik alarak puanı 43’e yükseldi. Lig sıralamasında 3.sıraya yerleşen ekip finallerde bende olacağım diyerek rakiplerine göz dağı vermeyi başardı.


X-EnemyGaming 4.Sırada!

Geçtiğimiz haftada videolarında sorun yaşayan takım -5 puan cezası aldı.Almış olduğu puan cezası takımının sıralamasını etkiledi. 2.sırada yer alırken 8.hafta sonunda sıralaması değişerek 4.lüğe geriledi. Ancak son haftada 1 Galibiyet 1 Beraberlik 1 Mağlubiyet yaşayarak haftayı ve ligi tamamlayan X-Enemy 4.sıra finallere katılmaya hak kazandı.

TORO’nun Şansı Döndü!
7.Hafta sıralamasında 9.sırada yer alırken finallere çıkmayı kara kara düşünmeye başlamıştı.Ancak şans yüzlerine güldü 7.hafta sonunda videosunu atmayan takımlar -5 puan cezası alırken TORO videolarını eksiksiz göndererek sıralamayı değiştirmeyi başardı. 8.Haftadaki maçlarının hepsini kazanarak 9.sıradan 5.sıraya yükseldi ve finallerdeki yerini aldı.


SPACE FORCE Finaller de!

Ligin favori takımlarından olan SPACEFORCE kadrosundaki yıldız oyuncular ile finallerdeki yerini alacak.8.haftada 1 Galibiyet 1 Beraberlik 1 Mağlubiyet yaşayarak puanı 33’te kaldı. Ligin 13.sü olan NeverGiveUp ekibine yenilmesi bir hayli şaşırttı.Belki bu maçı kazansalardı kendilerine üst sıralarda yer bulabileceklerdi. Ancak 6.sıradan finallere çıkmayı başardılar.

BrainExplosion Kendine 7.Sırada Yer Buldu!
Azerbaycanlı ekip 7.sıraya yerleşmeyi başardı.8.hafta maçlarının hepsinde beraberlik yaşayarak haftayı kapattı.Puanını 32’ye yükselterek finallere katılmayı başaran takım finallerde neler yapacak şimdiden merak konusu!

Noobs In Action 1 Puan Fark ile Finallere Çıktı!

Kadrosundaki favori oyuncular ile ligde bir çok kez sallanmasını bilsede yıkılmadı. Son haftada 2 Galibiyet 1 Mağlubiyet yaşayarak puanını 29’a yükseltti. ZANGAK ekibi ile arasında sadece 1 puan fark bulunan takım 8.sıradan finallere katılmaya hak kazandı.


ZANGAK, TEAM X, 3DGamers, GHOSTY, NEVERGIVEUP, BRAVESC Takımlarının Üzüntüsü!
Geçtiğimiz haftalarda ligde bir çok kez iyi performans gösterselerde başarılı olamadılar. İlk 8 arasına giremeyen bu takımlar maalesef finallere katılamadı. NEVERGIVEUP ve BRAVESC ise play-off mücadelesinde ligde kalabilmek için yarışacak. Kendilerine bu sezon azimli mücadelelerini sergiledikleri için teşekkür eder gelecek sezonda başarılar dileriz.